O nas

Ania & Patryk

Jesteśmy udanym i szczęśliwym duetem – zarówno w życiu, jak i w pracy 😍 Oboje lubimy obserwować świat przez okrągłe szkiełko aparatu. Dla nas “nie ma zwykłych chwil, zawsze się coś dzieje” (cyt. z filmu “Siła spokoju”- polecamy 🙂). Park w Warszawie czy święte miasto w Indiach, wszędzie można dostrzec jakąś historię.

Inspirujemy się wszystkim co nas otacza. Kochamy podróże, dobre jedzenie i włoską kawę przygotowaną przez Patryka 😉 Najbardziej jednak lubimy fotografię.

Jeśli szukasz fotografa, który z łatwością odda na Twoich zdjęciach atmosferę wydarzenia, stworzy historię naturalnymi, spontanicznymi zdjęciami – to świetnie trafiłeś 😍 Mamy swój własny, wypracowany styl i jako duet świetnie się uzupełniamy.

Jesteśmy mocno przekonani, że praca we dwójkę stwarza więcej możliwości, więcej perspektyw do ujęcia, więcej momentów do uchwycenia. Mamy 13 letnie doświadczenie w fotografii reportażowej, w tym ślubnej i rodzinnej. Jeśli nam zaufacie, będziecie mieli piękne zdjęcia zrobione w przyjemnej atmosferze, przez bardzo przyjaznych profesjonalistów

Ania

Największą przyjemność znajduję w fotografowaniu ludzi w różnych sytuacjach. Aktualnie, to moja pasja i zawód.

Fascynuje mnie także fotografia uliczna. Ulotne migawki rejestrujące chwile, szukające niezwykłości w codzienności, zapisujące decydujący moment i tworzące interesującą kompozycję.

W pracy wiele od siebie wymagam i kładę duży nacisk na jakość. Gwarantuję, że współpraca z Mandalą będzie naszym wspólnym sukcesem.

Patryk

Posiadam 10-letnie doświadczenie w profesjonalnej fotografii reportażowej i dokumentalnej, fotografując wydarzenia o skali międzynarodowej, krajowej i lokalnej.

Towarzyszyłem z aparatem podczas prac ze społecznościami lokalnymi na Dominikanie, we współpracy z agencją pozarządową IDDI (Instituto Dominicano de Desarrollo Integral). Pracowałem także na terenie USA i Kuby, fotografując wymianę turystyczno-kulturalną dla marki Fathom.


Inne nasze zdjęcia


Moda, spektakle

Dokument, fotografia uliczna